Ուրբաթ, 28 2025թ.
Արփինե Սարգսյանը Փաշինյանին ազդակնե՞ր է հղում, թե՞ խոսում է առանց հետին մտքի Արփինե Սարգսյանը Փաշինյանին ազդակնե՞ր է հղում, թե՞ խոսում է առանց հետին մտքի2025-02-25 23:32:00
ԵՄ-Հայաստան խորհրդարանական գործընկերության կոմիտեի 4-րդ նիստին ՆԳ նախարար Արփինե Սարգսյանը փորձել է փիառել իր կողմից ղեկավարվող գերատեսչությունը՝ պնդելով, թե ոստիկանությունը լուրջ հեղինակություն է վայելում հանրության շջանում: Ըստ նրա՝ մի
Ռոբերտ Քոչարյանն այն նախագահն էր, ում հետ պատվարժանորեն հաշվի էր նստում ամբողջ միջազգային հանրությունը՝ ներառյալ թշնամին Ռոբերտ Քոչարյանն այն նախագահն էր, ում հետ պատվարժանորեն հաշվի էր նստում ամբողջ միջազգային հանրությունը՝ ներառյալ թշնամին2025-02-25 22:56:00
Ռոբերտ Քոչարյանն այն նախագահն էր, ում հետ պատվարժանորեն հաշվի էր նստում ամբողջ միջազգային հանրությունը՝ ներառյալ թշնամին:Սերժ Սարգսյանն այն մարդն էր, ով պարտվեց միջազգային հանրությանը, պարտվեց նփ դեղին մամուլի լրագրողին և 2008-ի հանցագործին,
Եռաբլուրի հողերը վաճառել է Արմեն Սարգսյանը, գնել` Վաչագան Ղազարյանը. «Ժողովուրդ» Եռաբլուրի հողերը վաճառել է Արմեն Սարգսյանը, գնել` Վաչագան Ղազարյանը. «Ժողովուրդ»2025-02-25 22:18:00
«Ժողովուրդ» օրաթերթը գրում է. ««Ժողովուրդ» օրաթերթը շարունակում է ներկայացնել Եռաբլուր զինվորական պանթեոնին հարակից հողերի օտարման գործընթացի մանրամասները` հղում անելով դատախազության պաշտոնական աղբյուրներին:Նիկոլ Փաշինյանն
Ալեքսանդր Սարգսյանից և նրա ընտանիքի անդամներից բռնագանձման ենթակա գույքը՝ ըստ դատախազության․ միլիարդավոր դրամներ, բնակարաններ, մեքենաներ, հողամասեր. iravaban.net Ալեքսանդր Սարգսյանից և նրա ընտանիքի անդամներից բռնագանձման ենթակա գույքը՝ ըստ դատախազության․ միլիարդավոր դրամներ, բնակարաններ, մեքենաներ, հողամասեր. iravaban.net2025-02-25 15:05:00
Հակակոռուպցիոն դատարանում փետրվարի 24-ին, նախագահությամբ դատավոր Նարինե Ավագյանի, տեղի ունեցավ ՀՀ 3-րդ նախագահ Սերժ Սարգսյանի եղբոր՝ Ալեքսանդր Սարգսյանի, վերջինիս որդու՝ Հայկ Սարգսյանի և մյուսների ենթադրյալ ապօրինի ծագում ունեցող գույքի
ՌՈՒՍԱՍՏԱՆԻ ԴԱՇՆՈՒԹՅՈՒՆՈՒՄ ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ՔԱՂԱՔԱՑԻՆ ՔՐԵԱԿԱՆ ՀԵՏԱՊՆԴՄԱՆ Է ԵՆԹԱՐԿՎՈՒՄ ԱՊՕՐԻՆԻ, ԵՆԹԱԴՐԱԲԱՐ՝  «ՊԱՏՎԵՐՈՎ» ՌՈՒՍԱՍՏԱՆԻ ԴԱՇՆՈՒԹՅՈՒՆՈՒՄ ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ՔԱՂԱՔԱՑԻՆ ՔՐԵԱԿԱՆ ՀԵՏԱՊՆԴՄԱՆ Է ԵՆԹԱՐԿՎՈՒՄ ԱՊՕՐԻՆԻ, ԵՆԹԱԴՐԱԲԱՐ՝ «ՊԱՏՎԵՐՈՎ»2025-02-25 12:49:00
Հ Ա Յ Տ Ա Ր Ա Ր Ու Թ Յ Ու Ն - Դ Ի Մ Ու ՄՌՈՒՍԱՍՏԱՆԻ ԴԱՇՆՈՒԹՅՈՒՆՈՒՄ ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ՔԱՂԱՔԱՑԻՆ ՔՐԵԱԿԱՆ ՀԵՏԱՊՆԴՄԱՆ Է ԵՆԹԱՐԿՎՈՒՄ ԱՊՕՐԻՆԻ, ԵՆԹԱԴՐԱԲԱՐ՝ «ՊԱՏՎԵՐՈՎ» Հայաստանի Հանրապետության քաղաքացի Տիգրան Կոլյայի Խաչատրյանը 2024 թվականի
ՔՊ-ում արցախցիներին հայ չե՞ն համարում ՔՊ-ում արցախցիներին հայ չե՞ն համարում2025-02-24 20:54:00
Մեծ աղմուկ է բարձրացել՝ կապված ՔՊ-ական պատգամավոր Էմմա Պալյանի եղբոր սոցցանցային մի գրառման հետ, որտեղ պատգամավորի եղբայր Հայկ Պալյանը վիրավորել է արցախցիների արժանապատվությունը՝ գրելով. «Ղարաբաղցի՞ ես, թե հայ»: Մասնավորապես՝
«Ժողովուրդ». ՔՊ-ում լուռ դժգոհություն է հասունացել Ալեն Սիմոնյանի թքելու և Սամվելին խոշտանգելու դեպքերով «Ժողովուրդ». ՔՊ-ում լուռ դժգոհություն է հասունացել Ալեն Սիմոնյանի թքելու և Սամվելին խոշտանգելու դեպքերով2025-02-24 20:33:00
«Ժողովուրդ» օրաթերթը գրում է. «Վարդգես Գասպարին, գետնին պառկելով, շարունակում է այս կամ այն անարդարության վրա ուշադրություն հրավիրել, իսկ ՔՊ-ական պատգամավորները հրճված են նրա մարդասիրությամբ: Մինչդեռ հենց ՔՊ-ն է այսօրվա անարդարության
Եթե սա տեղի ուենա, ապա Ոստիկանության վրա պետք է խաչ քաշել Եթե սա տեղի ուենա, ապա Ոստիկանության վրա պետք է խաչ քաշել2025-02-24 20:16:00
Ըստ մամուլում հայտնված տեղեկությունների՝ ՔՊ-ական Արեն Մկրտչյանը կարող է կարիերային լուրջ թռիչք ունենալ. նրան, հնարավոր է, առաջիկայում նշանակեն Ներքին գործերի փոխնախարար: Օրերս նույն մամուլում հայտնվեցին տեղեկություններ այն մասին, որ մարտին
«ԴՕԿ» կուսակցության պատվավոր նախագահ Վարդան Ղուկասյանի առողջական վիճակը կտրուկ վատացել է «ԴՕԿ» կուսակցության պատվավոր նախագահ Վարդան Ղուկասյանի առողջական վիճակը կտրուկ վատացել է2025-02-21 00:53:00
«USArmenianews.com» լրատվական կայքը տեղեկացել է, որ, երեկ, փետրվարի 20-ին, երեկոյան, «ԴՕԿ» կուսակցության պատվավոր նախագահ Վարդան Ղուկասյանի առողջական վիճակը կտրուկ վատացել է (ունեցել է սրտի խնդիր և արյան բարձր ճնշում) և նրան շտապօգնության մեքենայով տեղափոխել են հիվանդանոց: Վարդան Ղուկասյանի վիճակը դեռևս գնահատվում է ծայրահեղ ծանր, կայուն և նա գտնվում է բժիշկների հսկողության տակ:
Ադրբեջանի «տրոյալկան ձին» Ադրբեջանի «տրոյալկան ձին»2025-02-20 11:36:00
Մինչ Նժդեհին ֆաշիստ հռչակած Ժաննա Անդրեասյանն այլասերում է հայ ժողովրդի պատմության դպրոցական դասագրքերը՝ դրանցից խնամքով հեռացնելով Արցախին առնչվող կարևոր հատվածները, Ադրբեջանում ևս մեկ քայլ առաջ են գնացել Հայաստանի ու հայ ժողովրդի