Քիչ առաջ Արցախի ՊԲ-ն հրապարակեց ադրբեջանական ագրեսիան հետ մղելու ընթացքում նահատակված զինծառայողների անունները.Նրանք են՝Վարդանյան Լեռնիկ Արեգի, ծնվ.1978թ.Մինասյան Գյորգի Լյովայի, ծնվ.1979թ.Խաչատրյան Հովիկ Լյովայի, ծնվ.1990թ.Մնացականյան Աշոտ
ԱԱԾ-ն նոր հայտարարություն է տարածել ԱԱԾ-ն նոր հայտարարություն է տարածել2020-09-27 07:08:00
ՀՀ ազգային անվտանգության ծառայությունն իր լիազորությունների շրջանակներում շարունակելու է ձեռնարկել իրավիճակից բխող անհրաժեշտ միջոցառումներ՝ սոցիալական ցանցերում և այլ հրապարակային հարթակներում ակնհայտ կեղծ և Հայաստանի Հանրապետության
ԼՈՍ ԱՆՋԵԼԵՍՈՒՄ ՀՀ ԳԼԽԱՎՈՐ ՀՅՈՒՊԱՏՈՍ, ԴԵՍՊԱՆ ԱՐՄԵՆ ԲԱՅԲՈՒՐԴՅԱՆԸ ՀՅՈՒՐԸՆԿԱԼԵՑ ՀԲԸՄ ԱՍՊԵՏՆԵՐԻՆ ԼՈՍ ԱՆՋԵԼԵՍՈՒՄ ՀՀ ԳԼԽԱՎՈՐ ՀՅՈՒՊԱՏՈՍ, ԴԵՍՊԱՆ ԱՐՄԵՆ ԲԱՅԲՈՒՐԴՅԱՆԸ ՀՅՈՒՐԸՆԿԱԼԵՑ ՀԲԸՄ ԱՍՊԵՏՆԵՐԻՆ2020-09-07 19:27:00
ԳԼԵՆԴԵՅԼ- Սեպտեմբերի 3-ին ՀՀ գլխավոր հյուպատոս, դեսպան Արմեն Բայբուրդյանը հանդիպեց Հայկական բարեգործական ընդհանուր միության Ասպետների վարչության գործադիր մարմնի ներկայացուցիչներին։ ՀՀ գլխավոր հյուպատոսությունում կայացած հանդիպմանը ՀԲԸՄ
Սփյուռքահայ մասնագետները սկսեցին աշխատել ՀՀ կառավարությունում Սփյուռքահայ մասնագետները սկսեցին աշխատել ՀՀ կառավարությունում2020-09-02 12:49:00
Սեպտեմբերի 1-ին մեկնարկեց Սփյուռքի գործերի գլխավոր հանձնակատարի գրասենյակի սփյուռքահայ մասնագետների «Ի Գործ» ծրագիրը: Առաջին փուլով 24 մասնագետներն արդեն Հայաստանում են, տեղեկացնում են գլխավոր հանձնակատարի գրասենյակից: Մասնագետներ են
Հետախուզման մեջ գտնվող «Ալրաղացի Լյովիկը» տեղափոխվել է Հայաստան․ դատախազություն Հետախուզման մեջ գտնվող «Ալրաղացի Լյովիկը» տեղափոխվել է Հայաստան․ դատախազություն2020-08-06 12:50:00
Հայաստանի Հանրապետության գլխավոր դատախազության և Ռուսաստանի Դաշնության գլխավոր դատախազության համագործակցության արդյունքում և ՀՀ արտաքին գործերի նախարարության օժանդակությամբ ՀՀ ոստիկանության օպերատիվ աշխատակիցների խումբը 06.08.2020թ.
Նիկոլ Փաշինյանը 10 հոգու ազատեց պաշտոնից Նիկոլ Փաշինյանը 10 հոգու ազատեց պաշտոնից2020-07-30 01:18:00
ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը մի շարք պաշտոնանկությունների մասին որոշումներ է ստորագրել:Մասնավորապես աշխատանքից ազատվել են հետեւյալ պաշտոնյաները.Հայաստանի Հանրապետության վարչապետի աշխատակազմի սփյուռքի գործերի գլխավոր հանձնակատարի
Պարզվել է, որ 62-ամյա կինը հանկարծամահ չի եղել. հարուցվել է քրեական գործ՝ սպանության հատկանիշներով Պարզվել է, որ 62-ամյա կինը հանկարծամահ չի եղել. հարուցվել է քրեական գործ՝ սպանության հատկանիշներով2020-07-17 10:31:00
ՀՀ քննչական կոմիտեի Արարատի մարզային քննչական վարչության Վեդիի քննչական բաժնում քննություն է տարվում՝ Արարատ գյուղական համայնքի՝ 62-ամյա բնակչուհու սպանության դեպքի հանգամանքները պարզելու ուղղությամբ:2020թ. հուլիսի 14-ին «Արարատ ԲԿ» ՓԲԸ-ից
Նիկոլ Փաշինյանն աշխատանքային այցով ժամանեց Բելառուսի Հանրապետության մայրաքաղաք Մինսկ Նիկոլ Փաշինյանն աշխատանքային այցով ժամանեց Բելառուսի Հանրապետության մայրաքաղաք Մինսկ2020-07-16 13:49:00
ՀՀ վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանն աշխատանքային այցով ժամանեց Բելառուսի Հանրապետության մայրաքաղաք Մինսկ: Փաշինյանը Մինսկում հուլիսի 17-ին կմասնակցի Եվրասիական տնտեսական միության միջկառավարական խորհրդի նիստին։ Փաշինյանին օդանավակայանում
Վահե Ղազարյանը ներկայացրեց ոստիկանության պետի նորանշանակ առաջին տեղակալին ու շտաբի պետին Վահե Ղազարյանը ներկայացրեց ոստիկանության պետի նորանշանակ առաջին տեղակալին ու շտաբի պետին2020-07-09 11:06:00
Հուլիսի 9-ին ոստիկանության պետ Վահե Ղազարյանը ոստիկանության ղեկավար կազմին ներկայացրեց ոստիկանության պետի առաջին տեղակալ, ոստիկանության գնդապետ Արամ Հովհաննիսյանին։ Արամ Հովհաննիսյանը ոստիկանության համակարգում է 1990 թվականից, զբաղեցրել է
Մխիթար Հայրապետյանը նոր պաշտոն է ստացել Մխիթար Հայրապետյանը նոր պաշտոն է ստացել2020-07-08 16:20:00
Հուլիսի 8-ին, Ազգային ժողովի խորհրդի որոշմամբ՝ ԱԺ գիտության, կրթության, մշակույթի, սփյուռքի, երիտասարդության և սպորտի հարցերի մշտական հանձնաժողովի նախագահ Մխիթար Հայրապետյանը ստանձնեց Հայաստան-Իրան բարեկամական խմբի ղեկավարումը: Մինչ այս