Արամ Հովհաննիսյանը նշանակվել է ՀՀ ոստիկանության պետի առաջին տեղակալ Արամ Հովհաննիսյանը նշանակվել է ՀՀ ոստիկանության պետի առաջին տեղակալ2020-07-08 11:40:00
Արամ Հովհաննիսյանը նշանակվել է ՀՀ ոստիկանության պետի առաջին տեղակալ ՀՀ նախագահ Արմեն Սարգսյանի հրամանագրով, Արամ Հովհաննիսյանը նշանակվել է Հայաստանի Հանրապետության ոստիկանության պետի առաջին տեղակալ:Ներկայացնում ենք Ա. Հովհաննիսյանի
Արմեն Սարգսյանը ստորագրեց աղմկահարույց օրենքը.Armlur Արմեն Սարգսյանը ստորագրեց աղմկահարույց օրենքը.Armlur2020-06-23 18:40:00
ՀՀ նախագահ Արմեն Սարգսյանը ստորագրել է Ազգային ժողովի կողմից ընդունված օրենքները, որով Սահմանադրական փոփոխությունների նախագիծը եւ այսուհետ մյուս ընդունցած նախագծերը նա այլևս չի ստորագրելու: Իսկ այդ փոփոխություններով դադարեցվելու են
ՀՀ գլխավոր դատախազը միջնորդագիր է ներկայացրել Ծառուկյանին ազատությունից զրկելուն համաձայնություն տալու վերաբերյալ ՀՀ գլխավոր դատախազը միջնորդագիր է ներկայացրել Ծառուկյանին ազատությունից զրկելուն համաձայնություն տալու վերաբերյալ2020-06-15 09:56:00
ՀՀ Ազգային Ժողովի Նախագահ Արարատ Միրզոյանի հայտարարույունը․ «Համաձայն «Ազգային ժողովի կանոնակարգ» սահմանադրական օրենքի 108-րդ հոդվածի 1-ին մասի՝ տեղեկացնում եմ, ՀՀ գլխավոր դատախազի կողմից ստացել եմ ՀՀ Ազգային ժողովի պատգամավոր Գագիկ
ՀՀ ԱԱԾ քննչական դեպարտամենտում հարուցվել է քրեական գործ ՀՀ ԱԱԾ քննչական դեպարտամենտում հարուցվել է քրեական գործ2020-06-14 05:22:00
ՀՀ ազգային անվտանգության ծառայությունը, հետամուտ լինելով հանցավորության դեմ ուղղված պայքարի օրենքով իրեն վերապահված գործառույթների անշեղ կատարմանը, իրականացված մեծածավալ քննչական և դատավարական գործողությունների, ինչպես նաև համալիր
ԱԱԾ-ի նոր՝ 29-ամյա պետի կենսագրությունը. փաստորեն բանակում չի ծառայել ԱԱԾ-ի նոր՝ 29-ամյա պետի կենսագրությունը. փաստորեն բանակում չի ծառայել2020-06-08 10:40:00
Արգիշտի Քյարամյանը ծնվել է 1991 թ․, մայիսի 22-ին, Գեղարքունիքի մարզի Երանոս գյուղում: 2013թ. ավարտել է Երևանի պետական համալսարանի իրավագիտության ֆակուլտետը՝ ստանալով բակալավրի աստիճան: 2015թ. ավարտել է ՀՀ արդարադատության ակադեմիայում դատախազի
Նշանակվեց... Նշանակվեց...2020-06-05 11:18:00
ՀՀ վարչապետի որոշմամբ Էդվարդ Հովհաննիսյանը նշանակվել է պետական եկամուտների կոմիտեի նախագահի պաշտոնում: Այս մասին հայտնում է e-gov.am-ը:«Ղեկավարվելով «Հանրային ծառայության մասին» օրենքի 9-րդ հոդվածի 2-րդ մասով՝ Հայաստանի Հանրապետության
Սիրան Ավետիսյանը նշանակվել է Արցախի Հանրապետության արդարադատության նախարար Սիրան Ավետիսյանը նշանակվել է Արցախի Հանրապետության արդարադատության նախարար2020-06-04 11:05:00
ԱՀ Նախագահ Արայիկ Հարությունյանը հունիսի 4-ին ստորագրել է հրամանագիր Սիրան Ավետիսյանին Արցախի Հանրապետության արդարադատության նախարար նշանակելու մասին։ Սիրան Ավետիսյանի աշխատանքային գործունեությունը․2006 թվականին աշխատել է ԱՀ թիվ 11 միջնակարգ
Ոստիկանության պետը ընդունել է Մարդու իրավունքների պաշտպանին Ոստիկանության պետը ընդունել է Մարդու իրավունքների պաշտպանին2020-06-03 21:38:00
Արցախի Հանրապետության ոստիկանության պետ, ոստիկանության գեներալ-մայոր Աշոտ Հակոբջանյանն այսօր՝ հունիսի 3-ին ընդունել է Արցախի Մարդու իրավունքների պաշտպան Արտակ Բեգլարյանին:
Թրամփը բարձրացրեց Աստվածաշունչն ու հայտարարեց, որ «ԱՄՆ-ն աշխարհի ամենահզոր երկիրն է» Թրամփը բարձրացրեց Աստվածաշունչն ու հայտարարեց, որ «ԱՄՆ-ն աշխարհի ամենահզոր երկիրն է»2020-06-02 19:55:00
ԱՄՆ նախագահ Դոնալդ Թրամփը Սպիտակ տան Վարդագույն պարտեզում երկրում տիրող անկարգությունների կապակցությամբ համաքաղաքացիներին ուղղված ելույթից հետո երկուշաբթի երեկոյան լրագրողներին հայտարարել է, որ այժմ նա հարգանքի տուրք կմատուցի մի
ԱՄՆ-ն Հայաստանին 5,4 մլն դոլարի նոր օգնություն է տվել կորոնավիրուսի դեմ պայքարին աջակցելու համար ԱՄՆ-ն Հայաստանին 5,4 մլն դոլարի նոր օգնություն է տվել կորոնավիրուսի դեմ պայքարին աջակցելու համար2020-05-29 11:10:00
Մինչ օրս Միացյալ Նահանգները կորոնավիրուսի դեմ պայքարին աջակցելու նպատակով Հայաստանին տրամադրել է նոր հավելյալ աջակցություն՝ 5,4 միլիոն ԱՄՆ դոլարի չափով: Այս մասին հայտնում են Հայաստանում ԱՄՆ դեսպանությունից: Բացի դրանից՝ ընթացիկ ծրագրերից