Լոս Անջելեսի քաղաքապետ Էրիկ Գարսետիի ճեպազրույցը. Լոս Անջելեսում փակվում են բոլոր բարերն ու ռեստորանները․ Լոս Անջելեսի քաղաքապետ Էրիկ Գարսետիի ճեպազրույցը. Լոս Անջելեսում փակվում են բոլոր բարերն ու ռեստորանները․2020-03-15 22:03:00
Լոս Անջելեսի քաղաքապետ Էրիկ Գարսետիի ճեպազրույցը. Լոս Անջելեսում փակվում են բոլոր բարերն ու ռեստորանները․
Ովքե՞ր եւ ինչպե՞ս կարող են վերադառնալ ԱՄՆ Ովքե՞ր եւ ինչպե՞ս կարող են վերադառնալ ԱՄՆ2020-03-13 09:38:00
Հաշվի առնելով մի շարք երկրներում կորոնավիրուսի (COVID-19) տարածման արդյունքում ստեղծված իրավիճակը և համաճարակային ռիսկերը՝ Լոս Անջելեսի ՀՀ գլխավոր հյուպատոսությունը հանդես է եկել հայտարարությամբ՝ կոչ անելով հյուպատոսական տիրույթում գտնվող ՀՀ
ԱՄԵՐԻԿԱՀԱՅ ՃԱՐՏԱՐԱԳԵՏՆԵՐԻ ԵՎ ԳԻՏՆԱԿԱՆՆԵՐԻ ԸՆԿԵՐԱԿՑՈՒԹՅԱՆ ՆՈՐԸՆՏԻՐ ԽՈՐՀՐԴԻ ԱՆԴԱՄՆԵՐՆ ԱՅՑԵԼԵՑԻՆ ՀՀ ԳԼԽԱՎՈՐ ՀՅՈՒՊԱՏՈՍՈՒԹՅՈՒՆ ԱՄԵՐԻԿԱՀԱՅ ՃԱՐՏԱՐԱԳԵՏՆԵՐԻ ԵՎ ԳԻՏՆԱԿԱՆՆԵՐԻ ԸՆԿԵՐԱԿՑՈՒԹՅԱՆ ՆՈՐԸՆՏԻՐ ԽՈՐՀՐԴԻ ԱՆԴԱՄՆԵՐՆ ԱՅՑԵԼԵՑԻՆ ՀՀ ԳԼԽԱՎՈՐ ՀՅՈՒՊԱՏՈՍՈՒԹՅՈՒՆ2020-03-10 22:21:00
ԳԼԵՆԴԵՅԼ – Մարտի 7-ին ՀՀ գլխավոր հյուպատոս, դեսպան Արմեն Բայբուրդյանն ընդունեց Ամերիկահայ ճարտարագետների և գիտնականների ընկերակցության (ԱՃԳԸ) նորընտիր խորհրդի անդամներին՝ նախագահ Ռիչարդ Օհանյանի գլխավորությամբ։ Վերջինը դեսպան
Արամ Վարդանյանը  Էրեբունու շրջանում տեղի ունեցած կրակոցների, սպանության փորձի, առեւանգման եւ կողոպուտի դեպքով մեղադրյալ է. Քննչական կոմիտե Արամ Վարդանյանը Էրեբունու շրջանում տեղի ունեցած կրակոցների, սպանության փորձի, առեւանգման եւ կողոպուտի դեպքով մեղադրյալ է. Քննչական կոմիտե2020-03-09 11:09:00
ՀՀ քննչական կոմիտեն «Վստրեչի Ապեր» մականունով հայտնի Արամ Վարդանյանը Էրեբունի վարչական շրջանում տեղի ունեցած կրակոցների, սպանության փորձի, առեւանգման եւ կողոպուտի դեպքով ներգրավված է որպես մեղադրյալ։ Այս մասին հայտնում են ՀՀ քննչական
Սուրեն Պապիկյանի դատվածության տեղեկությունը հրապարակելու գործով մեղադրանք է առաջադրվել Սուրեն Պապիկյանի դատվածության տեղեկությունը հրապարակելու գործով մեղադրանք է առաջադրվել2020-03-02 12:25:00
Անձնական կյանքի գաղտնիք համարվող տեղեկությունն ապօրինի հավաքելու, տարածելու և պաշտոնեական դիրքը չարաշահելու դեպքի առթիվ ՀՀ հատուկ քննչական ծառայությունում քննվող քրեական գործի նախաքննության ընթացքում ձեռք բերված բավարար ապացույցների
Տվյալներ են ստացվել կեղծ օգտատերերի միջոցով ահաբեկչության կոչերի տարածման վերաբերյալ  Տվյալներ են ստացվել կեղծ օգտատերերի միջոցով ահաբեկչության կոչերի տարածման վերաբերյալ 2020-02-21 23:08:00
ՀՀ ազգային անվտանգության ծառայությունը, հավատարիմ մնալով քաղաքացիների հիմնարար սահմանադրական իրավունքները ներքին և արտաքին սպառնալիքներից պաշտպանելու գործառութային սկզբունքին, ազգի ու դրա առանձին խմբերի ներկայացուցիչների հանդեպ դրսևորված
Նախագահ Արմեն Սարգսյանը ստորագրեց և հրապարակեց հանրաքվեի օրը Նախագահ Արմեն Սարգսյանը ստորագրեց և հրապարակեց հանրաքվեի օրը2020-02-09 10:31:00
Ղեկավարվելով Սահմանադրության 206-րդ հոդվածով, ինչպես նաև «Հանրաքվեի մասին» սահմանադրական օրենքի 12-րդ հոդվածի 1-ին մասով և հիմք ընդունելով Ազգային ժողովի 2020 թվականի փետրվարի 6-ի «Հայաստանի Հանրապետության Սահմանադրության փոփոխությունների
ՀՀ Քննչական կոմիտեի  հաղորդումը՝  ԱԱԾ նախկին տնօրեն Գեորգի Կուտոյանի մահվան դեպքի հանգամանքները պարզելու ուղղությամբ ՀՀ Քննչական կոմիտեի հաղորդումը՝ ԱԱԾ նախկին տնօրեն Գեորգի Կուտոյանի մահվան դեպքի հանգամանքները պարզելու ուղղությամբ2020-01-18 05:07:00
ՀՀ Քննչական կոմիտեի հատկապես կարևոր գործերի քննության գլխավոր վարչությունում շարունակվում են ձեռնարկվել անհետաձգելի քննչական և այլ դատավարական, օպերատիվ- հետախուզական միջոցառումներ՝ ԱԱԾ նախկին տնօրեն Գեորգի Կուտոյանի մահվան դեպքի