Մարտնչող տգիտություն կամ առողջ պետության գրավականը Մարտնչող տգիտություն կամ առողջ պետության գրավականը2016-10-27 09:52:00
Մեր ամենօրյա հարաբերություններում զավեշտի կամ ողբերգության է վերածվել տգետ պաշտոնյաների առկայությունը: Ամեն քայլափոխի տրամադրությունդ ընկնում է կամ գաղջը խեղդում է,երբ դիմացիդ բութ չինովնիկը կովի աչքերը չռած վրադ տարրական հարցերը վերածում է
ՆԱԽԱԳԱՀԸ ՆԵՐԿԱ Է ԳՏՆՎԵԼ «ԵՐԵՎԱՆ ՇՈՈՒ-2016» ՈՍԿԵՐՉԱԿԱՆ ՑՈՒՑԱՀԱՆԴԵՍԻ ԵՎ «ԵՐԵՎԱՆ ՏՈՆԱՎԱՃԱՌ» ԱՌԵՎՏՐԻ ԿԵՆՏՐՈՆԻ ԲԱՑՄԱՆ ԱՐԱՐՈՂՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԻՆ ՆԱԽԱԳԱՀԸ ՆԵՐԿԱ Է ԳՏՆՎԵԼ «ԵՐԵՎԱՆ ՇՈՈՒ-2016» ՈՍԿԵՐՉԱԿԱՆ ՑՈՒՑԱՀԱՆԴԵՍԻ ԵՎ «ԵՐԵՎԱՆ ՏՈՆԱՎԱՃԱՌ» ԱՌԵՎՏՐԻ ԿԵՆՏՐՈՆԻ ԲԱՑՄԱՆ ԱՐԱՐՈՂՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԻՆ2016-10-27 09:30:00
Նախագահ Սերժ Սարգսյանն այսօր «Մերիդիան» ցուցահանդեսային կենտրոնում ներկա է գտնվել հոկտեմբերի 27-30-ը անցկացվող «ՋՈՒՆՎԵՔՍ Երևան շոու-2016» ոսկերչական միջազգային ցուցահանդեսի բացմանը: Ցուցահանդեսային կենտրոնը տեղակայված է ոսկերչական
Սերժ Սարգսյանի գաղտնի այցը Նիդերլանդներ. դեսպանը քահանային արգելել է լինել եկեղեցում Սերժ Սարգսյանի գաղտնի այցը Նիդերլանդներ. դեսպանը քահանային արգելել է լինել եկեղեցում2016-10-26 21:55:00
Մեր տեղեկություններով հայ համայնքի մոտ դժգոհություն է առաջացրել այն պատճառով, որ Նիդերլանդներում ՀՀ դեսպան Ձյունիկ Աղաջանյանը գաղտնի է պահել հանդիպման ժամն ու վայրը՝ հավանաբար անցանկալի ակցիաներից ու հարցերից Սերժ Սարգսյանին եւ իրեն
Վարչապետի վերջին հանձնարարականները կարող են փլուզել փտախտով տառապող պետական համակարգը  Վարչապետի վերջին հանձնարարականները կարող են փլուզել փտախտով տառապող պետական համակարգը 2016-10-26 19:03:00
Վարչապետի վերջին հանձնարարականները կարող են փլուզել փտախտով տառապող պետական համակարգը : Ինչպես տեղեկացնում է ՀՀ կառավարության աշխատակազմը, վարչապետ Կարեն Կարապետյանի գլխավորությամբ այսօր տեղի է ունեցել Կառավարության ծրագրի իրականացման
ՄԱԿ-ի Փախստականների հարցերով գրասենյակը տագնապ է հնչեցնում ՄԱԿ-ի Փախստականների հարցերով գրասենյակը տագնապ է հնչեցնում2016-10-26 18:51:00
Italy Immigration ՄԱԿ-ի Փախստականների հարցերով գերագույն հանձնակատարի գրասենյակը տագնապ է հնչեցնում՝ կապված 2016 թվականի ընթացքում Միջերկրական ծովում զոհված փախստականների թվի հետ: Այդ թիվը այս պահին մոտ է անցած ողջ տարվա ընթացքում զոհ գնացած
Գագիկ Խաչատրյանի տեղը բանտում է Գագիկ Խաչատրյանի տեղը բանտում է2016-10-26 18:40:00
Ֆինանսների նախկին նախարար Գագիկ Խաչատրյանի «արքայական ֆազենդան»՝ ֆինանսների նախարարության «Դիլիջան» ուսումնական կենտրոնը, որի մասին գրում ու խոսում էին տարիներ շարունակ, այսօր հասավ իր եզրագծին: Ֆինանսների ներկայիս նախարար
Քաղաքապետը՝ Բախշյանին. «Ձեր ձենին կարոտ չենք»... Քաղաքապետը՝ Բախշյանին. «Ձեր ձենին կարոտ չենք»...2016-10-26 15:28:00
Երևանի ավագանու նիստը բավականին թեժ է անցել, բանավեճի են բռնկվել ավագանու անդամ Անահիտ Բախշյանը և քաղաքապետ Տարոն Մարգարյանը: Մանրամասները՝ տեսանյութում:
Վիգեն Սարգսյանն ընդունել է Հունաստանի դեսպանին Վիգեն Սարգսյանն ընդունել է Հունաստանի դեսպանին2016-10-26 14:51:00
Հոկտեմբերի 26-ին ՀՀ պաշտպանության նախարար Վիգեն Սարգսյանն ընդունել է ՀՀ-ում Հունաստանի արտակարգ և լիազոր դեսպան տիկին Նաֆսիկա Նենսի Էվա Վրայլային: Հանդիպման ընթացքում քննարկվել են պաշտպանական բնագավառում հայ-հունական երկկողմ
ՀՈԿՏԵՄԲԵՐԻ 27. ՄԵՐ ՊԱՏՄՈՒԹՅԱՆ ՍԵՎ ԷՋԸ... ՀՈԿՏԵՄԲԵՐԻ 27. ՄԵՐ ՊԱՏՄՈՒԹՅԱՆ ՍԵՎ ԷՋԸ...2016-10-26 14:41:00
Արդեն 17 տարի է, որ Վազգեն Սարգսյանը մեզ հետ չէ, բայց նրա մասին անցյալ ժամանակով գրելը նույնքան դժվար է, որքան ոճիրի առաջին օրը: Վազգեն Սսրգսյանը մի մարդ էր, ում վրա խարսխված էր հայոց պետականությունը: Եվ դա անհերքելի փաստ է: Նա վառ անհատակություն էր,
Դու մուտիլովշիկ ես, պատրաստված շպիոն. Ծառուկյանն անցավ վիրավորանքների (տեսանյութ) Դու մուտիլովշիկ ես, պատրաստված շպիոն. Ծառուկյանն անցավ վիրավորանքների (տեսանյութ)2016-10-26 14:27:00
Արդեն տեղեկացրել ենք, որ ԲՀԿ նախկին նախագահ Գագիկ Ծառուկյանն այսօր լրագրողների հետ ճեպազրույց է ունեցել: Գագիկ Ծառուկյանը խոսելով տնտեսության մասին՝ հիշեցրեց իր կառուցած առեւտրի կենտրոնի մասին, որ առեւտրականներին հնարավորություն է տվել 1-3